X-GRE3D gel bakalım odstum kimsin sen ?

'Çöp Tenekesi' forumunda PaRaziT_ tarafından 5 Mart 2018 22:25 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. PaRaziT_ Türk-Ftnh Elit Üye

Merhaba X-GRE3D kimsin sen sana zahmet olacak ya bi bunlara
    yanıtın vardır dimi bi baksana ne bunlar düz saat 12.30 sularında
    osmanlıtim hacklenmiş. red star tarafından öyle değilmi
    haberin yoksa şöyle göstereyim.
    Osmanlıhackteam Fuck3d
    bi bak bakalım sonra sen saat 15.30 sularında bizim forumda konu açtın
    osmanlı tim hacked diye ama yorumlarında siteyi sm ile aldığını belirttin ama aynı
    siteyi red starda hacklemişti sen red starın elinden almış olmasılın bu konuda öyle değil mi
    ama red stardan aldığını söylemedin bize sen hackledikden sonra bir daha site açılmadı
    ve siteye dair bi hiç bir şekilde photo ve hack yok

ayrıca sitenin üyesi bile yok
    o site sm için açılmış olmasın bi baksana diyordun ya adamlar
    osmanlı hack teamdan için köpek gibi gece gündüz site hackliyorlar diye
    ama sitede hiçbir şekilde konu açılmamış hacked veya benze şekilde konu
    her yerine baktım 0 konu sadece üye olarak root adlı bir kişi var onunda kim olduğu belli değil
    ve sonra ben sizin forumdaki çoğu kişiye rat sokuyorum öyle değil mi.?
    sizin forum diyorumda sen kendi forumunu biliyorsun dimi
    soktukdan sonra patır patır patates çuvalı gibi düşüyorsunuz.
    hatta @Ramil Feyziyev bunada sokmuştum bunuda izlemiştim baya
    bi hatta skypeden yazdım baba söyle bıyıklarını kessin diye oda 2 gündür
    paso burda neden mi acaba benide ifşa edecekler mi diye foruma 2 gündür gelen gelene
    bazıları sırf bunun için bana msj atıyor pcye format atayımmı banada rat attınmı diye.
    ama dikkatimi çeken bir şey oldu. çoğu forumda ve yerde senin kullandığın
    avatar resimlerinden aynıları mevcur hemde tıptaıp acaba budamı bi tesadüf her neyse bunuda
    geç iki gündür bana özelden ve skypeden yazıyorsun değişik değişik linkler atıyorsun kendini
    sorup duruyorsun bana sabahtan osmanlı timin sözde hacklediğim heçkır forumunun linkini
    atıyorsun /system.php burda shelll var diyorsun sende gir index at demeye başlıyorsun acaba neden
    beni /system.phpde bekleyen ne var alla alla aklıma birde şu geldi peki neden başka birisi
    sitenin üzrinde shell taraması yapıp senin sheli bulmamaış hatta ben yaptım sen siteyi hackledikden sonra shell taraması yaptım ve kullandığım scpritte system.php adında uzantı var daha önce olsaydı tarama yaptığım gün shelli bulurdu dimi benim site ee burdada bana karşı birşey senin kim olduğunun çözdüm merak etme. burda red start m ile başlayan bir üyelik almıştı öyle değilmi o çıkıyordu foruma sen giriyordun sen giriyordun o çıkıyordu onada dikkat ettim ayrıca forumda paylaştığın hiç bir bilgi yok bunlarıda araştıredım yani Uzun lafın kısası ne yapmamaya çalıştığını biliyorum ha o beyaz zenci varya
    instagramını hackledğim onunda kim olduğunu çok iyi biliyorum. merak etmesin oda burda. :)
    her neyse uzun lafın kısası ne yapmaya çalıştığını çok iyi biliyorum onu yapmaktan vazgeç çünkü zararın neresinden dönersen dön kardır senin için buda böyle biline :) hadi kal sağlıcakla @Luxury bu konuya bi göz atarsan sevinirim.​

2. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

hayır kardeşim redstraın elinden almadım bekle atıyorum ss :)

3. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

vede sitenin üyesi yok diyorsun kardeşim sitein önceki halini bilen biliyor biraxdan önceki halinin zonesini atıcam bekle 20ye yakın üye vardı o forumda bilgilendireyim redstardan aldın diyorsun ya atayımda içinde kalmasın

4. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

kardeşim ben bu foruma kalıcı olmaya geldim senin gibilerlede uğraşacak vaktim yok attığım limkte shell vardı herkese verdim sanada vereyim dedim kendi kendine laf sokma çabalarına girip burada boş yapma hee tamam güvenmiyorsanız rütbe vermeyin benim gözüm rütbelerde değil bunu önce aklına sok sonra burada bana posta koymaya kalkışıcaksan adam olacaksın herşeyin doğrusunu getirip paylaşacaksın

5. PaRaziT_ Türk-Ftnh Elit Üye

bak burda bu zone 03.03.2018 e ait ve sen foruma dün index attın
    hangi forum 24 saat içerisinde 20 üye alıyor bi söylermisin ve .pu.hu uzantılı forum
    24 saat içerisinde 20 üye oluyor lan bizim foruma gelmiyor o kadar üye bak inanmassan buda zonesi. :D bunu ne yapacan şimdi.
    hiç inkar etmeye kalma dostum seni hep engelledim ve bana ulaşmaya çalıştın çünkü öcünü almak için neden mi
    senin kıdemli üye tyrantın 12 yaşında olduğunu ıspatladığım için.

6. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

Mirror | Hack Zone | Hack Mirror | Shadow System
    bunuda atayım kardeşim :D hani site hacklemiyolardı
    osmanltim.pe.hu - Hacked by OsmanlıHackTeam
    buda forumun ilk anı :)
    dostum foumun ilk açıldığı anı ss almışsın son anına bakacaksın

7. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

haha beni oradaki tyrant sanıyor bak benim azımı bozdurma herşeyini ispatla öyle gel benim o virtualsquad forumunda 1kez bile üyeliğim olmadı ben hep bu nickleyim bu nickle kalacağım redstarla konuş istersen hatta yemin edeyim eğer o virtualsquad foumundaki Tyrant denen kişi benim hesap ise Allah Bin belamı versin.

8. PaRaziT_ Türk-Ftnh Elit Üye

ben buraya yazacağımı yazdım bu konu okuyanlar iyi okusun ve düşündüklerini yazsınlar .pe.hu uzantılı bir foruma 24 saat içerisinde 20 üye oluyor ve ne hikmetse hackleniyor. hemde aynı forum'
    tyrantın sen olduğunu söylemedim. :) burdada bir açık var ben sana sen tyrantsın demdim. :D neyse ikimizde konuya yorum yapmayalım yetkili birisi gördüğü zaman konuyu iyice okusun ondan sonra isterse silsin.. ne yaparsa artık çünkü bunları söylemek istiyordum.
    da saat aralığı ile :) daha fazla birşey demeyeceğim.
    sizebizehackers yaz ve googlede çıkar photolara bak sadece 200 tane veya 400 tanemi site hackledim sizebizehackers adına. ve çıkan görsellere bak.

9. Clex-S33n Kayıtlı Üye

Parazit boş yapma

10. Mertturxx33 Kayıtlı Üye

Ya amına kodumun malı ben istedim siteyi sm le çaldılar zone kayıtlarına bak amk ? Adamlar prim yaparak 20 üyeyide geçerler ne kadar cahilsin amına kodugu mun salağı na bak yaw
    al buda ss boş yapma
    bide millete rat sokuyor :D
    webdav diye
    Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı al bu linkte ratsızı var amına kodumun salağı thtden alıp dosyaya rat sokuyor milleti yiyor kuzeinni göstermiş videoda kanıt yok gitmiş adıma hesap açmış o kadar yazmıl bide üşengec orospu evladı millte küfür etmeden 2 kere düşün.

11. Mertturxx33 Kayıtlı Üye

Siten yok ama suan? sanasizehekesokayım.

12. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

anlatamıyrum bak ben o siteye bastım sonra lamb adına filanda bastım kntrol edebilirsin kimseyi inandırmaya zamanım yok bi site bastık diye bu kadar kıskanman beni şok etti ayrıca tyrant dedin ya at ağızlı "senin kıdemli üye tyrantın 12 yaşında olduğunu ıspatladığım için."

13. Clex-S33n Kayıtlı Üye

Millete rat sokarak adam olmazsın kardesim

14. Mertturxx33 Kayıtlı Üye

cocuk12 yasında evet ama yaşın kadar hek bilgisi var amına kodumun lameri Parazit bezli lamer seni.
    sen 13 yaşındaşın 20 yaşındayım diyorsun orospu evladı ?

15. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

yav amk 17 bak ON YEDİ anlatabiliyormuyum

16. PaRaziT_ Türk-Ftnh Elit Üye

bir foruma 3 farklı tarayıcıdan 3 farklı isimle girebilmek mevcut sonr aolarak @Luxury aynı webdav açığı adlı konuyu bu forumadan açtım
    ama bu foruma koyduğum meteryallerdeki rootkitin içirisinde rat yoktu temizdi o neden mi kaldırdım konuyu belki videonun altından indiriler diye kaldırdım konuyu bunuda söyeleyeyim.
    bu benden ikinize gelsin pardon sana gelsin. red star

hani benim pcde rat vardı sil diyordun neden beni heyklemedin. sen ?
    yazıyordun ya videoların altına .?
    son olarak seni kıskandığım falan yok çünkü sıradan bi insansın benim için
    basitsin. :)

17. Mertturxx33 Kayıtlı Üye

Daha fazla konusmucam konustukca batıyorsun etek kaşlı parazit boş laf yapma hadi bb @Libra kitle bro konuyu

18. X-GRE3D <SeriKatil> Elit Üye

tamam kıskanmadın diyelim bi site bastık diye o kadar upraşmaya değdimi :D vede sen beni tanıyormusunda bana basit diyorsun burada konuşmuyorum suskunum diye babalık yapıyorsun.
    her insanın kendine göre yeteneği vardır.

19. PaRaziT_ Türk-Ftnh Elit Üye

bak sana bana adeta çatır çatır küfür ediyorsun hırsından kuduruyorsun bunu hissde biliyorum. peki bana neden kendi kuzenini pc başına koymuş video çekiyor diyorsun. olabilir benden daha fazla hack bilgisi olabilir daha ben bu işlerde yeniyim 2014de başladım. o zamanlar yoktun sen :) şimdi yorum yapmayı bırakalım konuyu yetkili birisi görünce kilitler zaten. ama sen sen ol. alırım aklını. daha beni tanımıyorsun tanıyacak kadarda vaktin yok :) abi tavsiyesi eğer rc kullanıyorsan gelip sesimi duya bilirsin. tabi o zaman karşımda küfür edebilecekmisin gelirim izmire sizin eve misafirliğe kabul edersin dimi misafir. :) tanrı misafiri olarak.

20. MrTuRkIsH Süper Men Site Yetkilisi Moderator

Konu sadece tartışmak için açılmış, tekrarlanmasın, ayrıca buraya sadece tartışmak için çöp üyelik açan ÇÖP insanlar sizinde biryerleriniz oynamasın bizde burdayız nerde olduğunuzun farkına varın burası babanızın ahırı değil. Ayağınızı denk alın.

Konu Kilit.

KocaReis ve X-GRE3D bunu beğendi.
Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş