Virtualizm.Org Hacked !

'Hack Gösterisi' forumunda Luxury tarafından 31 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Luxury

Luxury Sorunsuz Site Yetkilisi Administrator

Biliyorsunuzdur ki powerhack.info sitesini alıp sanki bizi hacklemişler gibi bize küfürler sarfetmişlerdir.

Site:
    virtualizm.org

Zoneler:
    Kod:
    http://archive.is/6uUxR
    http://archive.is/1ep53
    http://golgeler.net/view-%3E797849
    Virtualizm Lamerleri Hacklendi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Şubat 2018
    'OregoN, Unlovable, MrTuRkIsH ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. 1nj3ctor

1nj3ctor Kayıtlı Üye

Tebrikler hacım güzel bi tavsiye vermişsin indexde yazdıklarına bende katılıyorum..

KocaReis, MrTuRkIsH, root ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. KocaReis

KocaReis ϜϓſϞ Site Yetkilisi Moderator

Ellerine Sağlık Başkan <3

MrTuRkIsH, root ve Luxury bunu beğendi.
  4. Ramil Feyziyev

Ramil Feyziyev Kayıtlı Üye

iyi s*kmissin

MrTuRkIsH ve root bunu beğendi.
  5. MrAlfa

MrAlfa Elit Üye

eline sağlık düneyin skypede atıp tutuyyorlardı:)

KocaReis, MrTuRkIsH ve root bunu beğendi.
  6. KuRaLsZ

KuRaLsZ Kayıtlı Üye

Eline saglık ne zamandir sanalda reglemedik site bırakmayan bu hekirlara iyibir cevap

7. LastC0de

LastC0de Hacking & Security PH. Özel Kuvvetler

Tebrikler.Kesinlikle hakediyorlardı.

8. root

root System ''Root'' PH. Özel Kuvvetler

Klavye Deli Kanlılara İndex İle Cevap Vermek 30 Bina Girse Bu Kadar Acıtmazdı Demeleri :D

KocaReis ve MrTuRkIsH bunu beğendi.
  9. ALBAY1453

ALBAY1453 ▂ ▃ ▅ ▆ █ █ ▆ ▅ ▃ ▂ Onursal Ünvan

Tebrikler :)

10. gersenhansel

gersenhansel Kayıtlı Üye

Tebrikler helal olsun.

11. MrTuRkIsH

MrTuRkIsH ALONE Site Yetkilisi Moderator

Abem sen naptın :D
    Eline sağlık.

root ve KocaReis bunu beğendi.
  12. Unlovable

Unlovable Sevilmeyen Kayıtlı Üye

Eline sağlık abim :D
    Kemal dün ki RedCrusal'da bendim seninle arkadaşmış gibi konuşurken içimden sövüyordum bil istedim :D Luxury'in de kim olduğunu çok acı bir şekilde anladın sanırım darkneet.com'un benimle bağlantısı yok diye ağlıyordun o zaman bu index bizden sana armağan olsun çok aptal olmasan gerçekten iyi çocuksun haha :D Ayardan çok tırsıyorsun kemallll :p

Son düzenleme: 31 Ocak 2018
    Libra, KocaReis ve root bunu beğendi.
  13. root

İşte Böyle Oluyor :D

Unlovable ve KocaReis bunu beğendi.
  14. Cute Swag

Cute Swag Ziyaretçi

Öncelikle selamün aleyküm ben redcrusal virtualizm.org kapalıydı kardeşim ne diyim güvenlik kapalı olduğu için sitenin dnsler yeni yönlendirildiği için sıfırlandırılmıştı basmışşın fazla abartılıcak bişey yok yinede tebrik ederim. Öncelikle şimdi boş boş konuşanlara gelelim ramil feyziyev her teamın bokunu yalayan bir veleddir. darkneet de geldi virtualizm de geldi clonede geldi her bokda geldi rütbe istedi ssleriyle bunu sunarım worthless gelelim. sm çektiğini biliyordum ama konu editleyerek heklediğini sansın istedim root ne onu tanımıyorum zaten. kuralsızda norsların bır keko hekırı fazla uzatmaya gerek yok hacker world of infames filmnden foto çalıp adını yazıp konu açan bi hekır sanan veled kuralsız zaten. mralfa kim tanımıyorum ve ben joggar adıma hiç bi zaman reglemedim. regleyen kimsede bein ilgilendirmez onun sorumluluğu altında reglediğim hiç bir domain yok o reglediğim sitede varsa hiç bi zaman index basıp zone almadım senide tanımıyorum luxury ama tebrik ederim. r4ptor itine gelirsek o da ramilin ikizi resmen her neyse 2 side rütbe için götünü vericek veledler turkhacks.com adınada her zaman milletin anasına bacısına sövüyor 13 yaşındakı veled. bi zamanlar ergenekon isminden team dava olmuştu ve raptora vermiştik al bas da kurtulalım diye kapatsak bulurlardı ordanda prim kastı her neyse. bu arada luxury seni tebrik ettim kardeşim indexi basabildiğin için tanımasamda bu işlerden artık uzağım zaten neyse redcrusal hala nickim heklenince nick değişmiyorum ben sen bassan övsen kendini bişey demiceğim ama bazıları başkaşı bastığı zaman onlar basmış gibi davranıyor onlar kendilerini biliyor her neyse iyi forumlar.

Ve yazımı ısonlandırıyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 31 Ocak 2018
    root bunu beğendi.
  15. Unlovable

Olum sen niye tüm herkesi saydın tek tek,mralfayı tanımıyorum vb. :D adamın olayla alakası bile yok herneyse,joggar ikiniz de sm yediniz senin hatan domain alıp basan aptal kemali desteklemekti sm yedin ve ağlıyorsun kemal de lamerhaberde yorumlarda darkneet ile alakam yok dedi o da yarrağı yedi şimdi ya ağlamaya hala devam edin ya da gelin adam gibi konuşalım.

KocaReis bunu beğendi.
  16. Cute Swag

Cute Swag Ziyaretçi

Kardeşim ağlasam emin ol coluk cocuk isler yapardım ben burda gelmiş forumda adamı tebrik ediyorum bumu kötü team meam boş zaten 2-3 aylık emeği siktir et yapamıcak ne var tekrar benim demek istediğim luxury basabilir ama başkalarıda bastım gibi benle konuşmaşın.

17. Cute Swag

Cute Swag Ziyaretçi

smde yesek fatalworm değerli bi abi onu anladım burda boş yapmaya gerek yok en azından coluk cocuk isler yapmadı adam gibi bastı.

18. Unlovable

ben ağlıyorsun derken darkneet konusunda ağlıyorsun dedim,orada da benden sm yedin ama kendin yediğin için tebrik edesin gelmiyor sanırım,luxury'i zaten herkes tanır nasıl biri olduğunuda bilir haketmiyorsanız yapmazdı ama hakettiniz,umarım böyle şeylere devam etmezsiniz domain alıp basmak vb. hadi eyvallah sorunun varsa özel mesajdan ulaş burdan devam etmeyelim.

KocaReis ve root bunu beğendi.
  19. root

Öncelikle Kendimi Tanıtıyım Ben @root Beni Tanımaman Çok Normal Çünkü Sanalda Başka Bir Nick İle Gezindim İcraatlarımdan da Tanıyabilirsin Beni Genelde Hedef İle Hacklerim Açık Konuşmam Gerekirse Bazende Bruterden Düşürürüm Hack Yaparken Yanda Açık Kalır Ve Bu Sayede Çok Site Hacklerim Hem Hedef Hem Brute Çok Site Demektir Serveri rootlarım ve daha çok site elde ederim.
    2010 Yılından beri Sanaldayım Hiç Bir Siteye Bağlı Değildim eskiden şimdi ise PowerHack.Net'teyim İster Lamer Dersin İster Veled Fark Etmez Beni Tanıyanlar iyi bilir benim her şeyim açık açık ortadadır. Bu Arada Hoşgeldin

Cute Swag ve KocaReis bunu beğendi.
  20. Cute Swag

Cute Swag Ziyaretçi

bro kemalda eskiden sizin benim kardeşlerim olduğu gibi kardeşim işte. regliyor sa regliyor kimin umrunda forumsa forum basar geçer boş bunlar senide darkneet de tebrik ederim ama konu editleyerek heklediğini sandığın iöçin ben tebrik etmdim ve spawn veledide hazıra kondu her neyse fatalworm'un vardır bi bildiği bu adama olan sevgim spyde herkez benle dalga geçtiği zaman bi o adam gibi yardım etmişti bişey demiyorum hadi eywallah özel mesaj atmaya gerek yok.

Unlovable ve root bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş