SaltanatTim.Org Own3d

'Önemli Operasyonlar' forumunda Scorpiol tarafından 29 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ALBAY1453

ALBAY1453 ▂ ▃ ▅ ▆ █ █ ▆ ▅ ▃ ▂ Kayıtlı Üye

Gzl olmus

2. MrAlfa

MrAlfa Bronz Üye

Uzun süre sonra geri dönüş tebrikler eline sağlık

3. Unlovable

Unlovable Sevilmeyen Altın Üye

Ellerine sağlık.

Fatalite bunu beğendi.
  4. Scorpiol

Scorpiol Kayıtlı Üye

Asıl Senin Eline Sağlık :)
    Eyw Sağolasın
    Eyw
    Eyw Tanıyamadım Kusura Bakma
    Teşekkür Ederim.

1nj3ctor bunu beğendi.
  5. Unlovable

Sefa her forum adına ayrı ayrı zone almışsın,specters.orga p4rs.net ve bize aynı anda zone almanın ve konu açmanın amacı ne zaten aynı anda bir sürü kişi basmış foruma belli ki birisi shelli dağıtmış aç kurtlar gibi üşüşmüşsünüz,kirli işlerinizi powerhack'e bulaştırmayın bizim kimsenin desteğine felan ihtiyacımızda yok,öyle ''Rütbe almak sadece sorumluluktur saygınlık kazanmak ise her zaman bulunmaz bir mükafattır." yazıyorsun her tarafa ama bunu ne zaman icraate sokacaksın çok merak ediyorum

ALBAY1453 bunu beğendi.
  6. Scorpiol

Scorpiol Kayıtlı Üye

Kişiler Adına İndex Biz Attık Amaç Adamlar Forum Tekrar Açılmasın Diye Millete Attırdık Buraya Atacak iken Ben @Luxury ile görüştüm zaten o yüzden salladım.İmzamdan Bahsetmişsin Gelipte Burda Rütbe Konusundan da Bahsetmedim İstemedim de Yani Sorun Var ise Özel Olarak'ta Konuşabilirdik.Burdan Yazarak Neyi İma Etmeye Çalışıyorsun Yani Bizim'de Katkımız Olsun Diyerekten Paylaşım Yaptık Yani Paylaşmadan Önce'de Admin ile Görüşme Yaptım Zaten Sıkıntı Yok Ama Senin Şu Yazma Amacının Sebebini Çözemedim.

7. Unlovable

Kardeşim böyle bir saçmalık olmaz,foruma katkın olmasını istiyorsan bunu daha değişik yöntemlerle yapabilirdin 1 icraatı her forumda ayrı ayrı paylaşmak kimseye yakışmaz bir forumu yüceltmeye çalışmak için sahte işler yapmayın bu forumu daha da düşürür zaten,Luxury'den onay almışsan da onun iyi niyetindendir.

8. Scorpiol

Scorpiol Kayıtlı Üye

Yalvarmadım yani illa paylaşım yapalım diyerekten görüştüm @Luxury ile görüştüm dediğim gibi paylaşım yapma diyebilirdi veya konuyu kaldırabilirdi ki sizleri rahatsız ettiyse aman kalsın falan demedim yani istemiyorsa kaldırsın sorun değil benim için yani

9. Unlovable

Eyvallah düşünmüşsün bizi ama böyle şeylere gerek yok içerde neler döndüğünü bilmeyen birisi dışardan bu yaptığını nasıl görecek bilemezsin senin hakkında düşünceleri değişecek önyargılı olacak aynı zamanda forumumuz için de bu geçerli olacak.

10. Scorpiol

Scorpiol Kayıtlı Üye

Silsinler WorthLess Sorun Yok Sildirttir İçin Ve İçiniz Rahat Olsun

11. Unlovable

Eyvallah biz bu forum'u kurduysak diğer bazı forumların hack kültürünü tam olarak yansıtamadığını düşündüğümüz için kurduk,bu bakımdan özgün devam etmeliyiz bir de ilk bakışta yanlış anladım kusura bakma,Rütbe kasmak için yaptığını sanmıştım kim görse öyle sanar zaten olayın aslı değişikmiş yine de yanlış bir şey bu hayırlı günler :)

12. Scorpiol

Scorpiol Kayıtlı Üye

Tanımayan Birisi Olsan Beni Hak Vereceğim ama Tanıyorsun Yani Yıllardır Ayıptır Yakıştıramadım Sana

13. Unlovable

Seni tanıyorum evet,sözlerin her zaman iyidir ama sözlerinle hareketlerin birbirini tutmuyor bence bir hack sitesi basıldıktan 1-2 gün sonra üstüne index attığına şahit oldum,olduk.Ben böyle entrikaları hiç sevmem o ona shelli atar al kanka sende bas felan böyle yapan kişiye karşı önyargım oluşur sana da oluştu konuşunca hep kötü çocuk oluyorum ama konuşmayınca hack aleminin içine etmeyi biliyor herkes o yüzden herkes kendini ölçüp tartsın yanlışlarını tespit etsin ki ben de biraz iyi yönlerinizden bahsedeyim

Yükleniyor...
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş