Ne ara strato geçer oldu bu lamerler?

'Konu dışı (Off Topic)' forumunda Unlovable tarafından 29 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Unlovable Sevilmeyen Kayıtlı Üye

Evet beyler bu akşam ki konumuz birbirinden lamer "strato deşiciler".Şuan şu sanal alemde kimse strato'dan alınmış bir siteyi geçemez asla,ama bu lamerler nasıl oluyorsa her bastıkları hack sitesi strato amınakoyayim anlamadım ben.Tamam sm çekersin basarsın ki biz de bunu 1 kere yaptık sm çektik yani,blackmasterz.org'dan bahsediyorum ama 1 değil 2 değil 3 değil adamlar her bastığı site strato bunlar sm olamaz strato da geçilemiyor zaten,ulan bu aptallar sırf ego kasmak için stratoya para verip site açıyorlar ya bir de bunun üstüne sanal alemde bir bok olduğunu felan sanıyorlar ya dürüst olayım öyle sinirim bozuluyor ki bu lamerleri görünce :D örnek verelim namı değer lamer "rootboy" bence bunun ismi rootboy değilde "roottoy" olsa ismiyle müsemma olurdu en azından
    HellScream2 Lameri Hacklendi !
    evet burda sözde birini hacklemiş domain siteye giriyoruz:
    STRATO
    site stratodan alınmış.
    burda da sözde raptoru hacklemiş:
    R4PTOR İti Hacklendi !
    http://r4ptor.com
    evet bu site de stratodan alınmış bu arada bu lamer sözde turkhacks.com'u hacklemiş ama o da stratodan alınmış bir domain sadece .com yerine .net almış ve hackledim diye sevinmiş felan yazık valla :D Ben şu yazıda sadece bir lamer örneği verdim bunun gibi onlarca örnek bulursunuz girin golgeler.net'e arada göz atın nedense hiç bilinmeyen domainler birden ortaya çıkıp birden hackleniyor lamerler stratodan açıyor "vatanhackteam.com" gibi heckır domaini açıp basıyor sonra haber sitelerinde haberlerini yayınlatıyorlar daha 1 sene öncesine kadar böyle kişiler yok gibi birşeydi çok azdı ama şuan ortalık böyle velet kaynıyor malesef.Bir de korkulu rüyam gerçekleşti,bence 2017'de lamerlik bir üst kademeye taşındı malesef,her zaman düşünürdüm bunca lamer bu kadar aptallık yapıyorken neden bir kişi adına bir sürü boş zone alıp lamerliklerini yüceltmiyorlar diye ama artık o da olmaya başladı son zamanlarda privatehackerse felan boş boş zone alan aptalın evladı boş insanlar türedi daha neler göreceğiz bakalım çok merak ediyorum Allah sonumuzu hayır etsin iyi akşamlar beyler :)
    UMARIM 2018 YENİ YILDA BÖYLE LAMERLER YOK OLUR ATOMLARINA BÖLÜNÜR DÜNYADAN SİLİNİR AMİN. :D

Son düzenleme: 29 Aralık 2017
    RedCrusal, KocaReis, LastC0de ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. root Hacking & Security PH. Özel Kuvvetler

Çok Haklısın be Kardeşim!!!!

Unlovable bunu beğendi.
  3. Luntox Elit Üye

Güzel Bir Açıklama .

Unlovable bunu beğendi.
  4. MrAlfa Elit Üye

Kardeş sen işin astarını bilmiyorsun fake url alıyor basıyor indexsi zone aldıktan sonra siliyor ama o parayı neresinden çıkarıyor bilmiyorum...

5. MrAlfa Elit Üye

Raptor şerefsizide dün bize yalvarandı o lamer nerden bulsun parayıda açsın site

6. KocaReis Grafik & Tasarım Grafiker PH. Özel Kuvvetler

Haklısın reis

Yükleniyor...