Microsoft’un Yeni Bilgisayarı: Surface Studio

'Konu dışı (Off Topic)' forumunda kurmayturk tarafından 12 Haziran 2018 23:53 tarihinde açılan konu

 1. kurmayturk Onursal Ünvan

  Mesaj:
  110
  Beğeniler:
  42
  Cinsiyet:
  Erkek
  Microsoft, markalara meydan okuyacak ilk All in One (hepsi bir arada) bilgisayarı olan Microsoft Surface Studio bütün ilgiyi kendilerine çekti.

  Microsoft‘tu tanıdığımızdan beri bir çoğumuz işletim sistemi üretici olarak görsek ise bir kısmımızın işletim sistemi dışında diğer alanlarda da meydan okumaya çalıştığını biliyoruz. Daha önceden bir kısmımızın telefon üretimi gibi bir çok alanda aktif olamaya çalışsa da bir çoğunda verim alamamış durumda. Son zamanlarda telefon üretimi alanında Lumia‘dan verim alamadıklarını ve son zamanlarda Surface ürünlerinde verim aldıklarını belirtebiliriz. Şimdi ise Surfaceürünlerine yeni bir ürün daha ekleyen Microsoft, büyük ölçüde ilgisini üzerine çekmeye başardı.

  Hangi alanlarda avantaj sağlıyor?

  Adı üzerinden de anlaşılabileceği gibi All in One, hepsi bir arada tabet-bilgisayar modeli sunuyor. Microsoft bir stüdyo olarak sunduğu bilgisayarı özellikle grafik tasarımcılarına çok destek sağlayacak. Bildiğimiz üzere grafik,video düzenleme gibi bir çok alanda, alanında profesyonel olan kişilerin genellikle Apple‘a yanaşması Microsoft Surface Studio‘nun çıkması ile dengelerin değişeceği gözüküyor.  Microsoft Surface Studio Teknik Özellikleri

  28 inçlik dokunmatik PixelSense ekrana sahip olan Microsoft Surface Studio, gelişmiş düzeyde kaliteli bir grafik performansıyla birlikte bir çok bilgisayara meydan okuyor. 3 adet modele sahip olan Microsoft Surface Studio her bir modelinde üst seviye özellikler barındırıyor. İlk modelinde 8GB RAM, 1TB depolama alanı, İntel Core i5 ve 2GB GPU özelliklerini barındırıyor. İkinci modelinde ise 16GB RAM, 1TB depolama alanı, İntel Core i7 ve 2GB GPU özellikleri barındırıyor. Son olarak üçüncüsünde 32GB RAM, 2TB depolama alanı, İntel Core i7 ve 4GB GPUözelliklerini taşıyor.  Fiyat ne kadar?

  İlk model $2,999.00, ikinci model $3,499.00, üçüncü model $4,199.00 olarak fiyatlar değişim gösteriyor.


  Webteknik
   
 2. KocaReis ϜϓſϞ Site Yetkilisi Moderator

  Mesaj:
  753
  Beğeniler:
  618
  Cinsiyet:
  Erkek
  Eline Sağlık
   
  kurmayturk bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş