Kendinize İyi Bakın

'Konu dışı (Off Topic)' forumunda root tarafından 17 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. root Hacking & Security PH. Özel Kuvvetler

Ben By Root
    Gençler Geri Dönerim Yada Dönemeye Bilirim Allah'a Emanetsiniz PowerHack Ailesi Sizi Çok Seviyorum
    @Luxury , @SexiRahip , @MrTuRkIsH , @Unlovable , @LastC0de,@Luntox Ve Dİğerleri Hepinizi Seviyorum Hack Ve İcraatlara Devam Ederim Ama Ölümlü Dünya Sonuçta Hakkınızı Helal Edin

MrTuRkIsH ve Cyb3r W0lf bunu beğendi.
  2. MrTuRkIsH BitcH Site Yetkilisi Moderator

Bırakılmaz, hack moral düzelmek için bir araç, depresif durumlardan kurtulma aracı, farklı bir dünya burası, kötü durumlarda buraya daha çok takılmak yerine kaçarak kendini farklı şeylerle avutmaya çalışırsın ve sonu gerçekten kötü olur :( bu senide bizide üzer, burda biz varız gitmeni önermiyorum.

root bunu beğendi.
  3. Luntox Elit Üye

Giden gidiyor ama geldigin zamani dort gozle.bekliyor olacagim acisini fena cikaririz hem @root (Götünden Sikecegim ) Neşe Kaynagım benim :) hemen geri dönmen dilegi ile

root ve MrTuRkIsH bunu beğendi.
  4. SexiRahip Hacking & Security PH. Özel Kuvvetler

@root ah krdesim anliom ama uzme kendini inan degmez uzuldugune pisman olursun cabuk don senle yapacak cok seyimiz var

root bunu beğendi.
  5. root Hacking & Security PH. Özel Kuvvetler

Karar Aldım Kardeşim Cidden Değmezmiş Hepinize Teşekkür Ediyorum Beni Ayakta Tutunuz
    @SexiRahip ,@Luntox ,@MrTuRkIsH l Kardeşimsiniz <3

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş