Followays - Otomatik İnstagram Hesap Etkileşim

'İnstagram' forumunda zydn07 tarafından 7 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

 1. zydn07 Kayıtlı Üye

  Mesaj:
  1
  Beğeniler:
  0
  Cinsiyet:
  Erkek
  Followays - Otomatik İnstagram Hesap Etkileşim


  İnstagram günümüz hayatında birçok yer kaplıyor. Ve insanların instagramda çok tanınmak için çok çaba sarf ettiklerini biliyoruz. Sosyal Medya üzerinden satış yapanlar, reklam verenler vs. Sürekli takipe takip yapıp sayfasını canlı tutan dünyada birçok insan mevcut. Peki ya günümüz teknolojisi bu olaya bir el koysa nasıl olurdu? Otomatik Takip, Otomatik Unfollow, Otomatik Beğeni, Otomatik Yorum, Otomatik Post, Otomatik Repost ve Otomatik Direct Mesaj gibi sayamadığımız birçok özellikleri sistemler sayesinde hiç zaman harcamadan otomatik yapsaydı? Hayat bir nebze daha kolay olurdu. Tam bu sırada Followays olaya el koydu ve hiç uğraşmadan sayfanızın etkileşimini 1 haftada %300 'e çıkarttığını öne sürüyor.

  Sistemi Tanıyalım

  1. Otomatik Takip  #Hastang: Sizin belirlediğiniz hanstagdaki postları atan kişileri takip eder.
  Konum: Belirlediğiniz konumdaki insanları takip eder. Böylelikle local bir reklam verirsiniz. (yerel işletmelerin çok işine yarıycaktır.)
  Kullanıcı İsmi: Sizin belirlediğiniz kullanıcıların takipçilerini takip eder. Sizin alanınızdaki insanların dikkatini daha rahat çekersiniz (mizah, teknoloji, dini vs.)

  2. Otomatik Unfollow  Size geri takip yapmayan veya tüm hesabınızdaki takip ettiklerinizi yavaş yavaş unfollow yapar. Yavaş yavaş yapması hesabınızın daha sağlıklı haraket etmenize yarar.

  Beyaz Liste: Takipten çıkmak istemediğiniz kişilerin listesini oluşturabilirsiniz.
  Beni Takip Etmeyenleri Takipten Çıkma: Sizi takip eden kullanıcıları unfollow yapmak istemiyorsanız bu kutucuğu işaretliyerek takipten çıkmamış olursunuz.
  Kimler Takipten Çıksın?: Sadece sistemde otomatik takip yaptığınız kişileri unfollow edebilirsiniz veya Tüm takipçileri analiz ederek unfollow yapar.
  Etkinlik Günlüğü: Sistem kimi Unfollow yaptıysa LOG kayıtlarını çıkartır.

  3. Otomatik Beğeni:  #Hastang: Sizin belirlediğiniz hanstagdaki postları atan kullanıcıların postlarını beğenir.
  Konum: Belirlediğiniz konumdaki kullanıcıların postlarını beğenir. Böylelikle local bir reklam verirsiniz. (yerel işletmelerin çok işine yarıycaktır.)
  Kullanıcı İsmi: Sizin belirlediğiniz kullanıcıların postlarını beğenir. Sizin alanınızdaki insanların dikkatini daha rahat çekersiniz (mizah, teknoloji, dini vs.)

  4. Otomatik Yorum:  #Hastang: Sizin belirlediğiniz hanstagdaki kullanıcıların postlarına yorum atar.
  Konum: Belirlediğiniz konumdaki kullanıcıların postlarına yorum atar. Böylelikle local bir reklam verirsiniz. (yerel işletmelerin çok işine yarıycaktır.)
  Kullanıcı İsmi: Sizin belirlediğiniz kullanıcıların postlarına yorum atar. Sizin alanınızdaki insanların dikkatini daha rahat çekersiniz (mizah, teknoloji, dini vs.)

  5. Otomatik Repost:  #Hastang: Sizin belirlediğiniz hanstagdaki kullanıcıların postlarını çekip sizin hesabınızdan atar.
  Konum: Belirlediğiniz konumdaki kullanıcıların postlarını çekip sizin hesabınızdan atar. Böylelikle local bir reklam verirsiniz. (yerel işletmelerin çok işine yarıycaktır.)
  Kullanıcı İsmi: Sizin belirlediğiniz kullanıcıların postlarını çekip sizin hesabınızdan atar. Sizin alanınızdaki insanların dikkatini daha rahat çekersiniz (mizah, teknoloji, dini vs.)

  6. Otomatik DM:  Sizi takip eden kullanıcılara otomaik Direk mesaj göndermenizi sağlar. Mesajınızı olabildiği kadar doğal göstermeye çalışın. Böylelikle bot olduğunuz anlaışmaz. Kullanıcılarınıza değer verdiğiniz anlaşılır.


  Peki Followays 'a nasıl üye olabilirim?

  Followays.com adresine tıkladığınızda basitleştirilmiş panel sayesinde zorluk çekmezsiniz. Üye olup e-posta hesabınızı onayladığınızda İnstagram Hesabını ekleyip işlemlere başlayabilirsiniz.


  Sistem Notları:

  1. Followays Türklere tamamen ÜCRETSİZdir. Amacı yabancı piyasasında Türkleri temsil etmektir.
  2. İnstagram hesabınızı eklediğinizde hata alırsanız İnstagram hesabınızı dondurun. 2 saat bekleyin. İnstagram hesabınızı hiçbir yere girmeden Followays sistemine hesabınızı giriş yapın. İnstagram bazen kabul etmeyebiliyor.
   

Bu Sayfayı Paylaş