sehirlerarasikurye
Son Hareket:
23 Haziran 2018
Katılım:
10 Haziran 2018
Mesaj:
2
Beğeniler:
1
Cinsiyet:
Erkek
Doğumgünü:
13 Kasım 1978 (Yaş: 39)
Web Sitesi:
Şehir:
istanbul
Meslek:
kurye

Bu Sayfayı Paylaş

sehirlerarasikurye

Erkek, 39, Şehir: istanbul

Kayıtlı Üye

20 Yıllık Kuryecilik Tecrübesiyle Sizlerin Hizmetinde.Zaman Kazandıran Kurye 10 Haziran 2018

sehirlerarasikurye en son:
23 Haziran 2018
 • sehirlerarasikurye kullanıcısının profilinde henüz hiç mesaj yok.
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Erkek
  Doğumgünü:
  13 Kasım 1978 (Yaş: 39)
  Web Sitesi:
  http://www.sehirlerarasikurye.xyz/
  Şehir:
  istanbul
  Meslek:
  kurye
  Şehirlerarası Kurye’nin kurum kültürünü; müşteri odaklı hizmet, kalite, dakiklik / disiplin, sorumluluk ve etkin ekip çalışması oluşturmaktadır.

  Şehirlerarası Kurye

  Müşterileri için alternatif çözüm ve öneriler geliştirmeye, yeni bilgiler üretmeye odaklı çalışır. Hizmet kalitesini arttıracak, hizmetin yerinde ve eksiksiz olmasını sağlayacak mekanizmaları geliştirip yöneterek müşterilerine artı değer yaratır.

  Şehirlerarası Kurye’nin kurumsal politikasının temeli: müşterilerileriyle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamaya, değişen gereksinimlerini önceden görerek bu gereksinimlerini en hızlı biçimde karşılamaya dayalıdır.

  Mevcut işlerimizi elde tutmanın ve yeni iş olanakları yaratmanın yolu müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer. Bu memnuniyeti artırmak için bizim önceliklerimizi müşterilerimizin öncelikleri belirlemektedir. Müşteri bilgileriyle birlikte gizliliği taahhüt edilen tüm bilgileri istisnasız korur, uzun dönemli ve kalıcı ilişkiler kurmayı hedef ediniriz. Yapılması gereken işleri verilen sözlere uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde tamamlamak Şehirlerarası Kurye’nin en önemli sorumluluklarından biri kabul edilir.