İçeriği Paylaş:

LG V40 ThinQ: ne zaman çıkacak ve fiyatı

Samsung, amiral gemisi Galaxy S serisinin gün ışığını gördükten yaklaşık yarım yıl sonra en üst seviye bir cihaz başlatması gibi LG’nin de LG G rafa sahip cep telefonundan birkaç ay sonra piyasaya sürülen özelliklerle dolu bir phabete sahip. Medya meraklılarına yönelik olan LG V serisi, bir önceki girişe kadar birkaç özellik güncellemesiyle geliyor ve LG’nin yılın ikinci yarısı için oyuna geri dönüyor. Ancak LG V40 ThinQ’nun ne zaman piyasaya sürülmesini beklemeliyiz? Ve daha önemlisi – ne kadar tutacak? Bakalım şunu anlayabilir miyiz?

Yayın tarihi LG V10, 2015’te IFA etkinliğinin ardından tam bir ay sonra tekrar ortaya çıktığında bir sürprizdi. 1 Ekim’de açıklandı ve 8 Ekim’de kargoya başlandı. LG 2016 yılında LG V20’yi duyurdu. Gösteri daha önce geldi – 6 Eylül’de – ancak 29 Eylül’de el cihazının satın alınabilmesi için 23 gün gecikme yaşandı. Daha sonra, 2017 yılında, LG V30, Berlin’deki IFA etkinliğinde açıldı. Telefon 31 Ağustos’ta açıldı ve yine 21 Eylül’de 3 hafta sonra çıktı.

V30 daha sonra yükseltildi ve bazı kamera güncellemeleri ve tabii ki – AI ile bir LG V30S ThinQ ve LG V35 ThinQ olarak yeniden piyasaya sürüldü. Ama bunlar garip çekimlerdi ve LG V serisinin lansmanını analiz ederken onlara bakmayacağız. Peki, ne zaman ilan edilecek? V40’ın, geçen yılki V30 gibi, IFA 2018’in başında açılabileceğini söylemek güvenli. Ya, ya da – en azından – Eylül başında, aynı zaman diliminde koşacak olan ayrı bir olayda ortaya çıkacak. Başka bir deyişle, LG V40’ın 31 Ağustos’ta ya da Eylül ayının ilk haftasında bir noktada açıklanacağını varsayıyoruz. Şimdi, gerçek sürüm ne olacak? LG V20 ve LG V30’un belirlediği modaya baktığımızda, 21-28 Eylül tarihleri ​​arasında piyasaya çıkış tarihi gibi görünüyor.PhoneAnnouncement dateRelease dateDifferenceLG V10October 1October 87 daysLG V20September 6September 2923 daysLG V30August 31September 2121 days

V30 daha sonra yükseltildi ve bazı kamera güncellemeleri ve tabii ki – AI ile bir LG V30S ThinQ ve LG V35 ThinQ olarak yeniden piyasaya sürüldü. Ama bunlar garip çekimlerdi ve LG V serisinin lansmanını analiz ederken onlara bakmayacağız. Peki, ne zaman ilan edilecek? V40’ın, geçen yılki V30 gibi, IFA 2018’in başında açılabileceğini söylemek güvenli. Ya, ya da – en azından – Eylül başında, aynı zaman diliminde koşacak olan ayrı bir olayda ortaya çıkacak. Başka bir deyişle, LG V40’ın 31 Ağustos’ta ya da Eylül ayının ilk haftasında bir noktada açıklanacağını varsayıyoruz. Şimdi, gerçek sürüm ne olacak? LG V20 ve LG V30’un belirlediği modaya baktığımızda, 21-28 Eylül tarihleri ​​arasında piyasaya çıkış tarihi gibi görünüyor.

Fiyat ne olacak?

Bu, üreticilerin son yıllarda amiral fiyatlarını yukarı çektiğini düşünerek yanıyor. LG V30 ve klonlarına baksanız bile, fiyatlandırmada ani bir değişiklik açıkça görülebilir. LG V30, Eylül 2017’de 799 $ fiyatla piyasaya çıktı. 2018 yılının Mart ayına hızlıca ilerliyoruz ve 929 $ için LG V30S ThinQ lansmanını görüyoruz. B & H’nin mağazasına iner inmez, ancak daha azını değil, MSRP’nin 929 dolar olduğu bir indirimle kullanılabilir. Daha sonra, LG V35 ThinQ Haziran ayında 899 $ fiyatlı çıktı.

Tüm bunlara rağmen, LG V40 ThinQ’nun lansmanında 899 dolardan az bir şey için satılacağına inanmak için hiçbir nedenimiz yok. Tam tersine, phablet’in şansını 930 $ ‘lık bir fiyat etiketi ile karşılayacağını düşünüyoruz, ancak bazı indirimler ve anlaşmalar görebileceğimizi düşündüğümüz bir his var, resmi sürümünden birkaç ay sonra başlıyor.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz