İçeriği Paylaş:

Nvidia’nın son sürücüsünde sorun!

Nvidia’nın geçtiğimiz gün yayınlanan son sürücüsünde gelen bilgilere göre sürücü notlarında bulunmayan bir hata keşfedilmiş. Watch Dogs 2’nin başlangıçta hata vermesine neden oluyor.

 

Nvidia’nın son stabil sürücüsü 384.76 WHQL bildiğiniz üzere dün itibariyle indirilmeye sunuldu. Bazı oyunlara dair hata düzeltmesi, bazılarınaysa destek sunulan sürücüyle kullanıcıların raporlarına göre Ubisoft’un Watch Dogs 2 oyunda sorun yaşanıyor.

Sorun nasıl çözülebilir?

Sürücü kaynaklı olduğu anlaşılan durum oyunun başlangıçta çökmesine ve oyuna erişilememesine neden oluyor. Kullanıcıların şu an için uygulayabilecekleri en iyi çözüm görünüşe göre bir önceki sürüm olan 382.53’e temiz bir kurulum yaparak geri dönmeleri.

Sürücüye kısa bir göz atacak olursak; Nvidia bu sürümle birlikte bugün itibariyle açık beta konumuna geçerek oyuncuların beğenisine sunulan Rise Up oyununa destek eklemişti. Ayrıca oyunun 8 Ağustos’ta asıl sürümünün duyurulacağını da not düşelim.

Sürücüye dönecek olursak, FIFA 17’ye dair SLI kurulumları için profil eklenirken hız aşırtma sonrası çeşitli problemlerle karşılaşan kullanıcılar için yardım menüsü altına yapılan bütün değişikleri varsayılana döndürebildiğimiz bir seçenek eklenmişti. Son olarak Spider-man: Homecoming VR oyunu için de optimizasyonlar içeren 384.76 WHQL’deki sorunun ortadan kaldırılması için yeni sürümün ne zaman duyurulacağı ise henüz net değil.

 

 

 

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz