İçeriği Paylaş:

Marvel, Avengers 4 yıl sonunda açıklanacak !

Marvel Stüdyoları’nın lideri Kevin Feige, Avengers 4’ün ismini sır gibi saklamaya devam edeceklerini söylüyor. Merakla beklenen film önümüzdeki yıl Nisan ayında vizyona girecek.

 

nfinity War ile hem gişede hem de eleştirmenler karşısında inanılmaz bir başarı yakalayan Marvel , Avengers 4’ün ismini sır gibi saklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Colliderle konuşan Marvel Stüdyoları’nın lideri Kevin Feige, yeni filmin ismini bu yılın sonuna kadar açıklamayacaklarını söyledi.

Kevin Feige, Infinity War sinemalarda yayınlanmadan önce yaptığı açıklamalarda Avengers 4’ün ismini yapım ekibi olarak hali hazırda belirlediklerini, ancak spoiler içermesi nedeniyle bu ismi bir süreliğine açıklamayacaklarını belirtmişti.

Collider’a yaptığı açıklamalarda Captain Marvel filmi ve Avengers 4 ile ilgili konuşan Feige,”Captain Marvel; 90’larda geçen, Sam Jackson’ın iki gözüyle birlikte yer aldığı özgün bir orijin hikayesi olacak. Filmin ilk teaser fragmanını yıl sonuna doğru yayınlamayı planlıyoruz. Avengers 4’ün isminin açıklanması da bundan hemen sonra olacaktır.” sözlerini kullanıyor.

Kevin Feige ayrıca önümüzdeki haftalarda yayınlanacak olan Ant Man and The Wasp filminin de Avengers 4’le direkt olarak bağlantılı olacağını söylüyor. Ant Man ve Wasp ikilisinin Avengers 4’te çok önemli bir yere sahip olacağını belirten Feige,”Bu film için kesinlikle yerlerinizi ayırtmalısınız” ifadelerini kullanıyor.

 

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz