İçeriği Paylaş:

Intel Core i7-8086 getir AMD Ryzen 1950X Threadripper götür

Yonga dünyasında 40 yılı geride bırakan Intel rakibi AMD’den ilginç bir hamle yedi. Olay uzun yıllar önce Apple ve IBM arasındaki konuyu hatırlatıyor. Detaylar haberimizde.

Intel’in 40. yıl anısında satışa sunduğu ve Core i7-8700K temelinde yükselen Intel Core i7-8086KLimited Edition işlemcisi ilginç bir kampanyaya konu oldu. Kampanyayı yapan ise elbette AMD.

 

Anlamlı kampanya

 

AMD kampanya ile güç tutkunlarına üst seviye bilgisayar sistemlerinin sonraki 40 yılını kutlama imkanı vereceğini ifade ediyor. Kampanya sadece Intel Core i7-8086K Limited Edition işlemcisi için geçerli. Normalde standart bir versiyon da var ancak bu kampanyaya dahil değil.

 

Limited Edition işlemcileri geçtiğimiz haftalarda düzenlenen bir çekilişle şanslı kişilere dağıtılmıştı. Kampanya kapsamında ABD’de yaşayan ilk 40 kişi Limited Edition işlemcileri getirdiği takdirde AMD Ryzen 1950X Threadripper işlemciye ücretsiz sahip olacak.

 

Yukarıda da değindiğimiz gibi sadece ABD’de yaşayan ilk 40 kişi bundan yararlanacak. Bazı sınırlamalar nedeniyle diğer ülkelerde herhangi bir kampanya yapılamayacak. Kampanya şartlarının 25 Haziran tarihinde açıklanacağı belirtiliyor.

 

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz